KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507361
nr 1550 7361
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Komposition". Signerad, daterad -57. Olja på duk, 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:48:53
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson